Podmioty współpracujące

Certus

Spółka zajmująca się świadczeniem usług w zakresie rynku nieruchomości m.in. pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, zamianie i najmie nieruchomości, akwizycją gruntów inwestycyjnych na zlecenie, doradztwem inwestycyjnym, współpracą w zakresie przygotowania i prowadzenia procedur inwestycyjnych, pomocą w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych, opiniami, ekspertyzami, okresowymi badaniami rynku nieruchomości.
W ramach struktury spółki powołana została także spółka Certus sp. z o.o. spółka komandytowa.
Prezesem spółki jest Jaromir Rajzer, ukończył Wydział Prawa UMCS w Lublinie, posiada licencję pośrednika nr lic. 278. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat w branży posiada niepodważalną wiedzę na tematy związane z rynkiem nieruchomości, przede wszystkim specjalizuje się w prowadzeniu procedur inwestycyjnych i obsłudze nieruchomości komercyjnych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako m.in. członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej, prezes firmy developerskiej, członek zarządu miesięcznika Podkarpacki Kurier Nieruchomości, komentator Gazety Wyborczej, kierownik biura interwencyjno-prawnego F PPRN. W ostatnim czasie dołączył do grupy Polskie Konsorcjum Nieruchomości jako Partner Zarządzający.

https://www.www.certus.net.pl/

extra
extra
Show administration arrow
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.