Partnerzy

Piotr Kamiński

Radca prawny, partner zarządzający w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie.

Jest radcą prawnym z dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa prawnego, wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbą Radców Prawnych w Rzeszowie.

Karierę zawodową rozpoczął w 1997r. początkowo jako prawnik wewnętrzny – kierujący działem prawnym dużego podmiotu z branży motoryzacyjnej, a następnie prowadząc kancelarią indywidualną oraz działając w ramach kancelarii wieloosobowej.

Począwszy od 2007r., wraz z radcą prawnym Robertem Kamińskim, prowadzi kancelarię prawną w formie spółki partnerskiej.

Nadzoruje obsługę prawną największych klientów kancelarii. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej spółek kapitałowych, optymalizacji działalności i restrukturyzacji przedsiębiorstw,
a także obsłudze projektów inwestycyjnych, w tym związanych z nabywaniem oraz inwestowaniem
w nieruchomości. Łączna wartość projektów inwestycyjnych, przy których obsłudze brał udział wynosi kilkaset milionów złotych.

W kancelarii nadzoruje i odpowiada za obszary – stałej obsługi prawnej przedsiębiorców, prawa korporacyjnego oraz optymalizacji prawno-podatkowej.

Od 2007 r. członek Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie oraz Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Obecnie również Wicedziekan oraz Członek Prezydium Rady OIRP.

Posługuje się językiem angielskim w stopniu biegłym oraz językiem rosyjskim.

Robert Kamiński

Mariusz Kwolek

Radca prawny, Partner w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie. 

Radca prawny wykonujący zawód od 2011 roku, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Po zakończeniu studiów w latach 2005-2008 odbył aplikację sądową, ukończoną egzaminem sędziowskim. 

Współpracuje z kancelarią od 2008 roku. Zajmuje się prawem umów w obrocie gospodarczym, w szczególności w zakresie obsługi rynku FMCG, rozwiązywaniem sporów z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego, prawem telekomunikacyjnym, antymonopolowym oraz zagadnieniami ochrony danych osobowych.

Prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, w szczególności uczestnicząc w obsłudze największych projektów inwestycyjnych klientów kancelarii. 

Mediator gospodarczy, Prezes Zarządu Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.

Posługuje się językiem angielskim.

extra
extra
Show cooperating entities arrow
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.