Liderzy praktyk

Radca prawny, Lider Praktyki Korporacyjnej w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Rzeszowie.

Współpracuje z kancelarią od 2005 r. W kancelarii działa w obszarach prawa korporacyjnego, fuzji, przejęć i restrukturyzacji prawnej przedsiębiorców, optymalizacji podatkowej i prawnej oraz prawa antymonopolowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał uczestnicząc w obsłudze prawnej projektów inwestycyjnych związanych z nabywaniem spółek kapitałowych oraz przedsiębiorstw, restrukturyzacją prawną podmiotów gospodarczych oraz inwestowaniem w nieruchomości komercyjne.

Specjalizuje się w prawie handlowym i prawie antymonopolowym. Jeden ze współautorów publikacji „Transgraniczne prawo spółek”.

Posługuje się językiem niemieckim i angielskim.

Radca prawny, Lider Praktyki Nowoczesnych Technologii i Prawa Własności Intelektualnej w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Współpracuje z Kancelarią od 2014r. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, prawa nowoczesnych technologii, prawa telekomunikacyjnego oraz prawem umów w obrocie gospodarczym. Specjalizuje się także w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych oraz własności intelektualnej.

Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym oraz językiem niemieckim.

Radca prawny, Lider Praktyki Umów w obrocie gospodarczym w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie. Członek  Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Współpracuje z kancelarią od 2015 r. W kancelarii zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i prawem umów w obrocie gospodarczym.

Od ponad 6 lat doradza firmom z branży FMCG. Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym oraz żywnościowym.

Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

extra
extra
Show partners arrow
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.