Pro Bono

Od początku istnienia kancelarii konsekwentnie przeznaczamy część naszego czasu pracy i potencjału zawodowego na działania o charakterze pro bono. W ramach takich działań podejmujemy się nieodpłatnego prowadzenia spraw, udzielania porad i konsultacji oraz wydawania opinii prawnych.

Nasza działalność w tym zakresie kierowana jest przede wszystkim do jednostek non profit – głównie fundacji i stowarzyszeń posiadających status organizacji pożytku publicznego, a także do osób fizycznych, których ze względów finansowych nie stać na uzyskanie odpłatnej pomocy prawnej.

Kancelaria w szczytowym okresie pandemii SARS-COV-2, zapewniała nieodpłatne bieżące wsparcie prawne na rzecz członków Business Center Club oraz Podkarpackiego Klubu Biznesu. Aktywnie zaangażowaliśmy się w tworzenie i promowanie naszych artykułów poświęconych tematyce „koronawirusa”, udostępnianych za pośrednictwem naszego profilu na  LinkedIn, oraz strony internetowej, za co Kancelaria została wyróżniona przez „Rzeczpospolitą” w prestiżowym rankingu kancelarii prawnych 2020, za „stronę www poświęconą doradztwu prawnemu podczas epidemii”.  

main-image main-image
extra
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.