Kariera

Jesteśmy kancelarią o ugruntowanej i renomowanej pozycji na rynku. W codziennej pracy kierujemy się wartościami, takimi jak: lojalność, zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, efektywność i umiejętność pracy w zespole. Dbamy o pielęgnowanie dobrej i przyjaznej atmosfery w firmie.

W kancelarii funkcjonują kierowane i nadzorowane przez Partnerów i Liderów Praktyk zespoły specjalizacyjne, w ramach których pracują starsi i młodsi prawnicy.

Wyróżnia nas model pracy i kultura organizacyjna. Liczy się dla nas otwartość, optymizm i chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Cenimy wymianę doświadczeń i dzielenie się wiedzą.

Rozwijamy się i przez cały rok szukamy ekspertów dopasowanych do naszego zespołu i reprezentowanych przez nas wartości. Docenimy Cię za proaktywność i silny charakter.

Jeśli nie boisz się wyzwań i reprezentujesz wyznawane przez nas wartości, aplikuj już teraz!

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:

biuro@kancelariakaminski.pl

Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla celów prowadzonej przez Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, ul. Krzyżanowskiego 6A/2, 35-328, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000292257, NIP: 8133525786, REGON: 18027649000000 rekrutacji na stanowisko radca prawny/adwokat/aplikant/praktykant.

 

main-image main-image
extra
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.