CSR

Podejmowane przez Kancelarię działania oparte są na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) i zmierzają do rozwoju społeczno-gospodarczego.

Celem Kancelarii jest dążenie do oferowania i świadczenia usług na najwyższym poziomie, w oparciu o zasadę transparentności oraz z poszanowaniem norm etycznych. Działania pracowników Kancelarii opierają się na przepisach prawa oraz zgodnie z normami zawodowymi, a także z poszanowaniem każdego człowieka.

Kancelaria stara się wspierać rozwój pracowników na wielu płaszczyznach oraz daje  możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu wielu dziedzin prawa, jak również zapoznania się ze funkcjonowaniem środowiska biznesowego. W codziennej pracy pracownicy Kancelarii dzielą się wiedzą i doświadczeniem – szczególnie z młodymi adeptami prawa. Dodatkowo Kancelaria organizuje również dla swoich pracowników rożnego rodzaju szkolenia i warsztaty, nie tylko z zakresu prawa, ale również z umiejętności miękkich. Nie zapominamy także o wspólnej integracji, która stanowi dla nas nieodzowny element budowania zgranego zespołu.

Kancelaria bierze udział w wielu otwartych wydarzeniach i inicjatywach organizowanych w celu pogłębiania świadomości prawnej obywateli, w tym w zakresie zmian w prawie i ich konsekwencji w życiu codziennym oraz w biznesie.  

Podejmujemy i angażujemy się w działania zmierzające do budowania prawidłowych relacji oraz kooperowania przedsiębiorców, władz, lokalnych instytucji oraz społeczeństwa w celu wykreowania wspólnej, lepszej przyszłości.

Staramy się również aktywizować naszych klientów w zakresie obszaru CSR poprzez zachęcanie do udziału w organizowanych przez nas projektach, ale i w inicjatywach, na które sami zostaliśmy zaproszeni.

Nasi prawnicy zaangażowani są także aktywnie w życie samorządu radców prawnych na szczeblu lokalnym i krajowym.

W ramach działalności CSR pomagamy m in.:

  • Stowarzyszeniu Ekologiczna Drabinianka z siedzibą w Rzeszowiem
  • Stowarzyszeniu Stop Elektroskażeniom z siedzibą w Rzeszowiem
  • Podkarpackiemu Bankowi Żywnościm
  • Fundacji Wspierania Rozwoju Lokalnego „LOCUS” w Rakszawiem
  • Stowarzyszeniu Resovia- Basket.

Wierzymy, że wspólnymi siłami i zaangażowaniem zbudujemy lepszą przyszłość.

main-image main-image
extra
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.