II PODKARPACKI KONGRES SPOŻYWCÓW - podsumowanie

23 września 2020 r. w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena odbył się II Podkarpacki Kongres Spożywców.

Partnerem merytorycznym wydarzenia była nasza Kancelaria. 

W trakcie wydarzenia prawnicy z naszej kancelarii mec Mariusz Kwolek oraz mec. Ewa Mazur dyskutowali i przedstawiali wyzwania i perspektywy rynku spożywczego w Polsce oraz Podkarpaciu, a także o funkcjonowaniu i rozwoju e-commerce w zakresie branży spożywczej.

Pragniemy podziękować Organizatorom za zaproszenie oraz bardzo dobrze przygotowane wydarzenie, a oglądającym nas żywo i online Uczestnikom za udział.

Również dziękujemy i gratulujemy wszystkim przybyłym prelegentom ciekawych wystąpień, udziału w dyskusji oraz podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Dla wszystkich, którzy nie mogli dołączyć do wydarzenia informujemy, że można obejrzeć całość transmisji pod linkiem: https://lnkd.in/dRe9cSY

main-image main-image
extra
extra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Wszelkie warunki przychowywania oraz dostępu do plików cookie ustawiane są z poziomu Twojej przeglądarki.