Wyprzedzamy potrzeby Naszych Klientów

Jesteśmy zespołem Ekspertów

Dostarczamy
optymalne rozwiązania


Profesjonalnie. Pewnie. Skutecznie.


O Kancelarii


Kim jesteśmy

Jesteśmy niezależną polską kancelarią prawniczą.

Od czasu powstania zwiększamy sukcesywnie nasz potencjał. Zatrudniamy obecnie kilkunastu prawników, a w celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej współpracujemy z kancelariami podatkowymi, oraz kancelariami prawnymi na terenie całej Polski i poza jej granicami.

 

Czym się zajmujemy

Opierając się na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych prawników świadczymy w szerokim zakresie pomoc prawną na rzecz polskich i zagranicznych osób prawnych oraz osób fizycznych.

Sprawujemy stałą, kompleksową opiekę prawną nad kilkudziesięcioma przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą we wszelkich dziedzinach życia gospodarczego.

Przeprowadziliśmy z powodzeniem wiele procesów optymalizacji działalności gospodarczej i restrukturyzacji przedsiębiorstw, w tym kilkanaście optymalizacji podatkowych czego efektem jest uzyskanie wielomilionowych oszczędności podatkowych.

Z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów w wielu skomplikowanych postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Pomagamy również w znalezieniu alternatywnych – pozasądowych sposobów rozwiązania sporów.

 

Czym się wyróżniamy

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego problemu prawnego. Świadcząc pomoc prawną nie ograniczamy się do wskazywania naszym klientom norm prawnych regulujących określone obszary ich działalności, ale staramy się wspólnie z nimi poszukiwać optymalnych rozwiązań, korzystnych ekonomicznie i dostosowanych do specyfiki klienta.

W naszej Kancelarii znajdziecie Państwo nie tylko prawników świadczących usługi na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim partnerów, na których zawsze można liczyć, którzy potrafią zrozumieć każdy problem prawny i skutecznie go rozwiązać.