Wyprzedzamy potrzeby Naszych Klientów

Jesteśmy zespołem Ekspertów

Dostarczamy
optymalne rozwiązania


Profesjonalnie. Pewnie. Skutecznie.


Kancelaria Prawna Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska


Kancelaria Prawna Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska (Rzeszów, ul. Krzyżanowskiego 6A/2) świadczy profesjonalne usługi prawne skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców, ale jednocześnie kompleksowo zajmuje się również obsługą prawną spraw klientów indywidualnych.

Bez względu na to, czy przedsiębiorca zarządza dużą firmą, czy prowadzi indywidualną działalność gospodarczą, gwarancją jego sukcesu jest pewność i elastyczność w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych w sytuacji rosnącej konkurencji i ryzyka. Nasza Kancelaria Prawna (Rzeszów, ul. Krzyżanowskiego 6A/2) pomaga znaleźć właściwą drogę w gąszczu zawiłych oraz ciągle zmieniających się przepisów prawnych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego problemu prawnego.Świadcząc pomoc prawną nie ograniczamy się do wskazywania naszym klientom norm prawnych regulujących określone obszary ich działalności, ale staramy się wspólnie z nimi poszukiwać optymalnych rozwiązań, korzystnych ekonomicznie i dostosowanych do specyfiki prowadzonej przez klientów działalności.

Klienci indywidualni uzyskają w naszej Kancelarii kompleksową pomoc polegającą na ocenie stanu prawnego sprawy, w tym identyfikacji przysługujących im środków prawnych oraz wyborze optymalnego sposobu obrony ich interesów. Kancelaria Prawna (Rzeszów, ul. Krzyżanowskiego 6A/2) poprowadzi sprawę od etapu wstępnego przygotowania dokumentacji do wydania rozstrzygnięcia przez odpowiedni organ lub sąd.

W naszej Kancelarii znajdziecie Państwo nie tylko prawników świadczących usługi na najwyższym poziomie, ale również partnerów, na których zawsze można liczyć, którzy potrafią zrozumieć każdy problem prawny i skutecznie go rozwiązać.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu i kompetencjom.